Stop батарейкам

Stop батарейкам

5 Вересня 2017,

1-3 вересня 2017 року в м. Чернігів відбувся workshop проекту зі збору батарейок в м. Чернігів. Workshop проводила громадська організація, що вже декілька років в м. Чернігів реалізовує екологічні проекти, а саме ГО "Еко Місто" для представників ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів".

Проект "Stop батарейкам" був реалізований 1-3 вересня 2017 року в м. Чернігів.

Мета проекту: налагодити партнерські відносини з ГО «Еко Місто» та розробити проект зі збору батарейок в м. Рівне, який буде реалізований у вересні-жовтні місяці 2017 року, завдяки якому планується зібрати більше 20 000 батарейок.

Було досягнуто:

Розроблений повністю проект зі збору батарейок: від підготовчого етапу до етапу завершення. Розроблені прес-релізи для прес-конференції до початку та про закінчення проекту, розроблені призи для мотиваційної акції (гра для учнів), розроблені просвітницькі уроки для школярів.

Продовження проекту буде передбачати організацію конференції з представниками всіх зацікавлених екологічних громадських організацій та активістів Рівного, для того щоб поділитися отриманими знаннями та залучити їх до реалізації спільно розробленого проекту по збору батарейок в м. Рівне, що передбачатиме:

¾     покращення ситуації в сфері збору відпрацьованих елементів живлення;

¾     активізацію жителів Рівного, щодо даного питання;

¾     формування правильної екологічної поведінки;

підвищення екологічної культури рівнян, шляхом проведення екологічного заходу.

Співпраця над спільною проблемою допомогла розробити хороший та цікавий проект протягом 3-х днів. Робота була інтенсивною та цікавою, а співпраця - легкою, тому виникли нові ідеї для спільних проектів.

На мою думку, такі обміни допомагають не тільки налагодити співпрацю між різними регіонами чи громадськими організаціями, але й знайти людей, котрі як і ти хочеш змінювати життя на краще, котрі допоможуть, підтримають та підскажуть, що краще у всіх починаннях. а також розширити кругозір.


Автор: Вікторія Порожняк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку