Стажування  у громадському секторі у м.Ужгород ГО «Закарпаття-Донбас» з 15.01.2018 року по 17.01.2018 року.

Стажування у громадському секторі у м.Ужгород ГО «Закарпаття-Донбас» з 15.01.2018 року по 17.01.2018 року.

17 Січня 2018,
“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”
 Яка це гаран ідея ці стажування!!! Знову дякуємо проекту Містки громадської активності за таку чудову можливість нових корисних знайомств, співпрацю та враження!
ГО "Закарпаття-Донбас" протягом трьох днів примали представників громадських організацій вінничини. Цього разу до нас завітали Мирослава Жиліна ГО "Інформаційно-просвітницький центр "ВІСЬ", Светлана Дмитриева ГО ОП "Спільна справа" та Венера Михайська відокремлений підрозділ ГО ОП "Спільна справа" м.Козятін. Плідні та насичені дні. Дуже цікава дискусія відбулась у Ресурсний центр для підтримки та супроводу ВПО в Івано-Франківській обл Ми дякуємо нашім партнерам БФ Центр громадських ініціатив за теплий,як і завжди, прийом, цікаві думки та презентацію досвіду Центру громадських ініціатив у питаннях організаційного розвитку та проектної діяльності. І це далеко не все... Ми вже чекаємо на наступні зустрічі та плануємо сільні проекти!
Ми абсолютно впевнені, що нашим гостям дууууже сподобалось в Ужгороді. З нетерпінням чекаємо наступних учасників! 

Автор: Тетяна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку