Співпраця з Волинню

Співпраця з Волинню

7 Грудня 2017,

     З 20 по 23листопада 2017 року Семенівська  районна організація інвалідів  СОІУ  провела  зустріч  з громадськими організаціями Волині  по Програмі національних обмінів  за фінансування  Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) завдяки якій  налагоджена тісна співпраця  громадських організацій Волині та Семенівки Полтавської області.. 

Цей проект  покликаний поліпшувати зв’язки  і співпрацю між  соціально активними особами з інвалідністю Волинської області та Семенівського району Полтавської області, що сприятиме побудові конструктивного  діалогу та кращому взаєморозумінню представників різних регіонів України,  а також підвищити залучення спільнот до соціально-економічних змін.

              Під час  поїздки   було   проведено  з Луцькою обласною організацією інвалідів та  Горохівським  благодійним фондом «Сонце любові»    -    круглі столи   які пройшли в теплій та дружній  атмосфері, в яких обговорювались  різні питання роботи  громадських організацій, кожна інформувала про досягнення  та плани розвитку, ділилися досвідом написання грантових проектів, які забезпечували організаційну базу для конкретних кроків у розвитку. 

            Було проведено культурно- спортивно- мистецький захід в м. Горохів де наші учасники взяли участь, а головне, що   тут не було переможців- було знайомство, спілкування, обмін досвідом та усмішка радості на обличчях учасників.Опис

Автор: Любовь Грек
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку