"Школа громадської активності" в Мелітополі та Кривому розі

"Школа громадської активності" в Мелітополі та Кривому розі

23 Серпня 2017,

7-10 серпня у Мелітополі та Кривому Розі відбулась "Школа громадської активності". Грамадські діячі зі Львова,
 а саме активісти громадської організації "Граніт" відвідали два міста центральної та південної України та провели серію тренінгів і дискусій з представниками громадськості.
Перша частина "Школи" відбулась у місті Мелітополі, і була сфокусована на обміні досвідом роботи з молоддю та передачі методики симуляційних ігор. Нагадаємо: симуляційна гра - це інноваціна навчальна методика та масштабна інтерактивна модель суспільства, у якій учасники, у супроводі модераторів, творять власну реальність, вирішуючи  політичні, економічні, екологічні та інші проблеми.

Друга частина "Школи громадської активності" відбулась у Кривому Розі за участі активістів та членів "Жіночої сотні" 
та Пласту міста Кривий Ріг. Майданчиком для навчання та приємного спілкування став простір щирого спілкування "Ватра" https://www.facebook.com/vatra.prostir/,  який також є центром для внутрішньопереміщених осіб та осіб з особливими потребами.
Окрім навчання, яке стосувалось захисту та відстоювання своїх прав, чітких кейсів співпраці громади та державних установ, розробки спільних проектів та розгорнутого тренінгу профілактики емоційного вигорання, відбулась
надзвичайно насичена та дружня програма культурного обмін між сходом та заходом України. Наповнити цей вечір допоміг фільм українського режисера Івана Кравчишина "Політ золотої мушки".
Учасники школи дійшли висновку, що за вийнятком діалекту, ми маємо більше спільного, аніж відмінного, а саме: цінності, погляд на державність і суспільство, бачення майбітнього .
Надзвичайно цінним продовженням "Школи" стане програма стажування між громадськими організаціями та спільні проекти з благоустрою міського простору.
Інформаційну підтримку обміну надало радіо "Дуже", в прямому ефірі якого ми розказували про програму та співпрацю між регіонами.

Проект реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії.

Автор: Граніт
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку