ОБМІН ОДЕСА-УЖГОРОД. Посилення ефективності роботи у сфері захисту прав ВПО

ОБМІН ОДЕСА-УЖГОРОД. Посилення ефективності роботи у сфері захисту прав ВПО

26 Жовтня 2017,
Візит до Ужгороду відбувся 18-20 жовтня та на меті мав отримання змістовного досвіду учасниками обміну від громадських організацій зі всієї України, які допомагають постраждалим від АТО. Знайомство та безпосереднє спілкування з організаціями-партнерами зі всієї України. Обмін досвідом щодо ефективної взаємодії державних органів з громадськими організаціями, які працюють з ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у різних областях України для використання у подальшій роботі.

одеса 2.jpg


Під час візиту до Ужгороду учасники обміну мали можливість взяти участь у всіх заходах проекту «Мій край-Мій дім», всеукраїнська виставка дитячих малюнків, до якого долучились ще у серпні цього року.

одеса 4.jpg

одеса 6.jpg

Провели презентацію «Одеський сквот – мирова практика чи український виняток. Розповідь про людей, яким ніде жити» для учасників обміну. Відвідали “Центр з надання інформаційно - консультаційної допомоги ВПО” Взяли участь в семінарі від ГО «Справа Кольпінга в Україні» на тему «Примирення та порозуміння: ВПО та приймаюча громада» та круглий стіл від Крим СОС «Актуальні питання захисту прав ВПО». Відвідали цікавенну екскурсію містом. А також ознайомились з  досвідом та кращими практиками діяльності громадських організацій у сфері адаптації та інтеграції ВПО у приймаючі громади Закарпаття, Вінниці, Дніпра, Житомиру, Павлограду, Тернополя, Старобільську, Рівного та Добропілля. Словом, отримали неймовірну кількість нових вражень, знайомств, знань та мотивації!

“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” 

Автор Софія Маркіна
Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку