Реалізація проекту "Громада в дії" (м. Кривий Ріг)

Реалізація проекту "Громада в дії" (м. Кривий Ріг)

27 Листопада 2017,
В рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) 
Необхідність поїздки полягала в тому, що при наявності у місті активних мешканців дійсно діевих организаційних структур немає.На протязи цих чудових днів волонтери, громадські активісти члени Вараських громадських організацій: "Енергія комфорту", "Всі разом!", містецького об'єднення "Творча Кузня" відвідали багато громадских організацій міста Кривий ріг таких як культурно-громадський центр ШELTER+ , школа англійської мови «Лардан», волонтерська платформа для дітей сиріт «Компас», незалежна медіа-платформа Експерт-КР , магазин Добра, християнський футбольний клуб «Пенуел», дитячий центр розвитку і розваг «Схованка» , благодійна вело майстерня «Ровер» , інклюзивний мистецький проект "Краще разом".

25 жовтня в рамках проекту була проведена підсумкова зустрич в ході якої проведено обговорення можливості підтримки та реалізаціі спільних проектів. Всі учасники зустричи обменялися своїм досвідом у громадскому житті своїх міст та учасники проекту з м. Вараш отримали поради та практичний досвід від засновників "Шелтер+" щодо для втілення в життя подібної ініціативи в місті Вараш.Також під час зустрічі обговорена співпраця зі створення сталого каналу комунікації з метою обміну інформацією та досвідом кращих практик між активними громадянами нашого та криворізського регіону. Також започаткован активний діалог між представниками географічно протилежних регіонів щодо взаємодії бізнесу та суспільства.
Після завершення дружнього візиту в Кривій Ріг вже проведення зустріч з активними представниками громади нашого міста, місцевою владою і організована співпраця по створенню подібного культурно-громадського центру на основі отриманого досвіду.
 Зараз ми втилюємо в життя в нашому місті один из многих проєктів про яки дозналися під час поїздки у м. Кривий Ріг та отримуємо консультаційну підтримку з боку культурно-громадського центру ШELTER+, допомогу експертів та волонтерів, з якими познайомимся завдяки цьому проекту. Хочется від усієї душі подякувати проекту «Містки громадської активності» тепер ми маємо багато друзів і намагатимемося тісно співпрацювати задля добробуту наших громад.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку