Проведення фокус-групи м-н "Молодіжний" м. Мирноград

Проведення фокус-групи м-н "Молодіжний" м. Мирноград

25 Липня 2017,

     12 липня у м.Мирноград  активні громадяни мікрорайну Молодіжний зібрались у бібліотеці-філії №1 Мирноградської ЦБС  для участі у фокус-групі за Всеукраїнським проектом з  картування громад, який здійснюється в рамках проекту «Містки громадської активності». за фінансування Європейського Союзу. В рамках Проекту «Деталізація Генерального плану Мирнограду громадою міста», розробленого ініціативною групою, зустрічі у такому форматі будуть відбуватися по всьому місту. Це вже друга така зустріч.  

           Особливо слід відмітити, що зібрались дуже активні люди,  а саме голови ОСМД мікрорайону, які знають проблемні сторони як міста, так і мікрорайону, яким є що запропонувати. Було окреслені такі питання: «Які сильні сторони нашого міста, мікрорайона?», «Які слабкі сторони міста? Що би Ви хотіли змінити на краще?». Відповіді були різноманітними.

    Усі проблеми, виявлені під час інтерв'ювання та пропозиції їх вирішення будуть  членами ініціативної групи Проекту  досліджені, проаналізовані та оприлюднені на онлайн мапі міста.

   На заході була присутня начальник державної архітектурно-будівельної інспекції Мирноградської міської ради Антонова Л.В., яка зазначила, що це дуже цікавий Проект, адже відбувається деталізація плану  саме  громадою міста, беруться до уваги їх пропозиції, побажання, які так  чи інакше  вплинуть на суспільне життя  та  розвиток нашого міста.
Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку