Простори миротворення розширюємо разом

Простори миротворення розширюємо разом

21 Вересня 2017,

З 7 по 13 вересня 2017 року в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), громадською організацією «Всеукраїнське об'єднання «Українці Донбасу і Криму» (м. Івано-Франківськ) в м. Одеса був реалізований проект «Простори миротворення розширюємо разом».

Мета проекту: Розширення участі громадських організацій Івано-Франківська та Одеси в процесах примирення, миротворення та розбудови мира в громадах, зокрема через сприяння інтеграції ВПО та приймаючих середовищ.

Протягом тижня в м. Одеса представники громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Українці Донбасу і Криму» відвідали громадські організації Одеси: «Асамблея миру і творчості», «Об'єднання творчої інтелігенції «Асамблея», «Центр допомоги переселенцям «Співдружність», «Правозахисне товариство «Співдружність», «Центр захисту дітей», «Громадське Об'єднання «Альянс із захисту прав дітей».

12 вересня 2017 року був проведений відкритий захід «За чашкою чаю» за участю представників мистецтва та ВПО м. Одеса.

13 вересня 2017 року на телеканалі «Медіа-Інформ» у прямому єфірі була піднята тема миротворення в Україні https://www.youtube.com/watch?v=LURMxTlCuho

Між громадськими організаціями «Всеукраїнське об'єднання «Українці Донбасу і Криму», «Асамблея миру і творчості», «Правозахисне товариство «Співдружність», «Центр допомоги переселенцям «Співдружність» був укладений договір про партнерство.

Для розширення просторів миротворення в Україні потрібно налагоджувати та підтримувати комунікаційні зв’язки між регіонами України. Зустрічі з метою обміну досвідом і думками, налагодження співпраці дають нові ідеї та перспективи розвитку місцевих ініціатив з примирення та інтеграції. Обмін досвідом та співпраця громадських організацій, громадських активістів та волонтерів потрібні для відкриття нових можливостей у сфері миротворчості, для активізації миротворчого процесу в суспільстві, для формування миротворчої свідомості та зниженню рівня напруженості в суспільстві.


Автор: Ніна Волкова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку