Проект " Жінки Сходу - ресурс УКРАЇНИ"

Проект " Жінки Сходу - ресурс УКРАЇНИ"

27 Жовтня 2017,
Проект передбачає  візит 11-13 листопада предствників с 3-х організацій ГО ОВПО " Шлях до майбутнього", ГО Громадська Палата Дніпропетровської області, ГО " Центр підтримки молодих жінок" з ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» та Агенція Сталого Розвитку АСТАР м. Хмельницький.
Знайомство та налагодження контактів між нашими організаціями з перспективою подальшої співпраці, де планується обговорення сумісних проектів співпраці з культурного обміну між Сходом та Заходом, а саме: - взаємні подорожі одне до одного, знайомство з місцевими історичними пам’ятками, культурними традиціями Дніпропетровщіни та Поділля; - налагодження безпосередніх контактів між жінками, молоддю як переселенців так і місцевих жителів м.Дніпро та Новомосковська та міст Кам’янець-Подільський та Хмельницький; - знайомство з досвідом роботи ГО у Дніпровському регіоні та ГО Поділля.
В рамках проекту відбудеться презентація виставки " Кожен має право знати свої права" ( виставка складається з 10 банерів з інформацією, що стосується прав жінок ). Перегляд д/ф " Боротьба Джамали" , в якому зафіксоване життя співачки та її сім'ї в Україні та Криму, яке розповідає трагічну історію родини та про її нинішні складнощі, пов'язані з окупацією. 
Заходи відбудуться в міській біблиотеці 12 листопада о 12:00 .

Автор: Наталья Зыкова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку