Проект з картування м.Мирноград

Проект з картування м.Мирноград

15 Серпня 2017,
   

          У місті Мирноград триває робота в рамках проекту з картування «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу. Ініціативною групою на базі офісного центру комітету органів самоорганізації населення  району ну "Селище шахти ім.Димитрова" 9 серпня проведено чергове засідання  фокус-групи, для виявлення сильних та слабких сторін свого району та пропозицій стратегічного розвитку  міста в рамках проекту «Деталізація Генерального плану Мирнограду громадою міста».

         Учасники фокус-групи, серед яких були  активні мешканці, представники органів самоорганізації населення та молодь, висловили  свої пропозиції щодо можливих змін на краще у своєму районі. Серед сильних сторін визначено: загальноосвітню школу, дитячий садок, нове приміщення  медичної амбулаторії та квартального комітету органів самоорганізації населення, новий диспетчерський пункт, оновлені  зупинки. Пропозиції щодо покращення стану району: освітлити  мікрорайон; оновити паркову зону, висадити хвойні дерева, зробити майданчики для відпочинку, встановити лавки; у приміщенні колишнього професійно-техничного училища  зробити фабрику легкої промисловості, осучаснити  теплиці; приділити увагу конному спорту, відкривши конну секцію; відкрити у колишньому приміщенні бібліотеки – сучасну модернізовану бібліотеку; відкрити «Національний музей промисловості України», осучаснити клуб ім. Воровського, організувати спортивні  майданчики та інше.
        Присутні переглянули презентаційні матеріали та прийняли участь у соціологічному опитуванні фокус-групи з метою визначення громадою подальшого розвитку міста та району.
          Всі конструктивні пропозиції та зауваження громади будуть  враховані  в базу даних та в подальшому відображені на електронній карті міста.


Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку