Подорож МІСТКАМИ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА на міні-стажування до Житомира

Подорож МІСТКАМИ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА на міні-стажування до Житомира

23 Січня 2018,

Містки соціального підприємництва, що побудувала ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» у рамках міні стажування з 16 по 19  січня 2018 року надихають негайно розпочати реалізацію власного проекту, результатом якого має стати створення соціального підприємства. 

ГО «Шульгівська громада» протягом минулого року вивчала можливості та успішні практики сталого розвитку сільських територій для втілення проектів направлених на сприяння соціальному економічному розвитку села Шульгівка. Програма національних обмінів «Містки громадської активності» дала нам можливість вивчити досвід інших регіонів у вирішенні соціальних проблем, що мають спільну природу з проблемами нашого села.

Містки соціального підприємництва, що побудувала ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» у рамках міні стажування з 16 по 19  січня 2018 року надихають негайно розпочати реалізацію власного проекту, результатом якого має стати створення соціального підприємства. Саме така форма підприємництва здатна не тальки забезпечувати наших односельчан робочими місцями та самозайнятістю, але й інвестуватиме свої прибутки у забезпечення сталого розвитку села та дозволить  нам втілювати в життя місію нашої організації: «Перетворити Шульгівку в село, де молодь бачить для себе гідне майбутнє»

Хочу висловити щиру подяку ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» та зокрема Олені Тарасовій та Ользі Котвіцькій за теплий прийом в м. Житомир. Завдяки їх гостинності та закоханості в рідне місто, я змога отримати не тільки знання із соціального підприємництва та консультації із започаткування соціального підприємства, але й мала нагоду познайомитися із чудовим по-домашньому затишним у його зимовому вбранні містом Житомир.

Впевнена, що це міні стажування заклало міцне підґрунтя подальшої плідної співпраці між нашими організаціями. 


Автор: Вікторія Льовкіна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку