Під час міні-стажування в Кропивницькому отримала максимум!

Під час міні-стажування в Кропивницькому отримала максимум!

8 Лютого 2018,
ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» була приймаючою стороною, але після 3-х днів стала дружньою організацією, в якої є чого повчитися та є чим надихнутися!

В рамках програми національних обмінів за проектом "Містки громадської активності" я з мальвничого Івано-Франківська на три поринула у громадське життя Кропивницького :)
Побували з колегами  в телерадіокомпанії «Кіровоград», на воркшопі по роботі з додатком Google My Maps, з краєзнавцем Василем Левицьким вивчали історію міста та розглядали цікаві історичні будівлі, цікавою була зустріч стажерами проекту «International Academy», створеного організацією AIESEC Кропивницький, завітали на розмову в обласний молоджіний центр. 

Не можу не згадати чудову розмову із пані Світланою, співзасовницею гастрономічного стартапу «The Boss» та її соціальні ініціативи.

Третій день стажування був мега-насиченим і присвячений тематичному заході «Kropyvnytskyi Smart City Day / День розумного мiстa в Кропивницькому» – мaйдaнчику для обмiну досвiдом, iдеями тa ресурсами. Учaсть в обговореннi взяли 19 спiкерiв, зокрема aктивiсти з Днiпрa,  Рiвного, Тернополя тa Пaвлогрaдa, а я представляла Івано-Франківськ та ГО "Консалтингові технології" і молодіжний журнал "Repost".

Пiсля презентaцiї кейсiв тa перерви нa кaву нам зaпропонувaли познaйомитися тa зiгрaти в  ігри «Свiт громaд», грa «Життя як проект» та Cash Flaw, адже ігрофiкaцiя є ефективним інструментом тімбілдінгу. Пдверджую, воно так і є :) гра була чудова і багато чому навчила, дозволила глибше побачити себе, свою мотивацію та підвищи свій рівень дипломатичності. 

Як підсумок скажу, щоя  хочу ще!

Автор: Мар'яна Циганин
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку