Навчальні тренінгі по роботі з дітьми з особливими потребами в дитячих садках з інклюзивною формою навчання "Просвітницький лекторій "Крок до Сонця"

Навчальні тренінгі по роботі з дітьми з особливими потребами в дитячих садках з інклюзивною формою навчання "Просвітницький лекторій "Крок до Сонця"

25 Листопада 2017,

       ГО "Вінниця ДАУН СИНДРОМ" продовжує реалізацію програми : "Просвітницький лекторій "Крок до Сонця"", який включає серію навчальних тренінгів по роботі з дітьми з особливими потребами в дитячих садках з інклюзивною формою навчання. Фахівці ГО "Сонячні діти Херсонщини", у рамках своєї програми: "Кожна дитина має право навчатись," проведуть серію тренінгів по організації навчальних зайнять у групах для фахівців, а також  студентів ХПУ. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Тренінги проходитимуть з  20.11.2017 по 24.11.2017 в м. Херсон  у інклюзивному просторі дитячих  мрій: "Сонячний світ" за адресую: м. Херсон,  пр-т. Будівельників 20.

Перша частина: з 10.00-11.30. Друга частина: з 17.00-19.00. 24.11.17 в 12.00 буде проведений підсумковий семінар в Херсонському педагогічному університеті з педагогами, студентами представникам  ГО" Вінниця ДАУН СИНДРОМ" і ГО "Сонячні діти Херсона".

     ГО "Вінниця ДАУН СИНДРОМ" продовжує реалізацію програми : "Просвітницький лекторій "Крок до Сонця"", який також  включає серію навчальних тренінгів по роботі з дітьми з особливими потребами в дитячих садочках з інклюзивною формою навчання. Фахівці ГО "Сонячні діти Херсонщини", у рамках своєї програми: "Кожна дитина має право навчатись," проведуть серію тренінгів по організації навчальних зайнять у групах для фахівців, а також  студентів ХПУ. Проект реалізувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Тренінги проходитимуть з  20.11.2017 по 24.11.2017 в м. Херсон  у інклюзивному просторі дитячих  мрій: "Сонячний світ" за адресую: м. Херсон,  пр-т. Будівельників 20.

       Проект має на меті: обмін досвідом  у напрацюваннях, , впровадження  нових практичних методів навчання дітей з особливими потребами (синдром  Дауна) в умовах інклюзивних груп в ДНЗ.  Завдяки успішній реалізації попередніх спільних  проектів в сфері інклюзивної освіти в ДНЗ м. Вінниці та м. Херсона, триває робота в напрямку розвитку практичних методів з адаптацією у ДНЗ.  Успішність підтверджується позитивною динамікою розвитку дітей у інклюзивному середовищі у садках.  Завдяки проведеним  навчальним  тренінгам  протягом  п'яти днів, наші фахівці освоїли нову методику читання, яку будуть  застосовувати  у себе у групі з дітьми з синдромом Дауна.

     «…..  Проекту здивував яскравими емоціями і дітей, і дорослих.  Діти з нетерпінням чекали Ольги Саханевіч (Olga Sahanevich) з цікавими завданнями.  Вони із задоволенням включалися в роботу, відповідали, допомагали і кожна дитина відчувала себе затребуваним.  Ольга Саханевіч (Olga Sahanevich) поділилася своїми емоціями від роботи з дітьми з особливими потребами, розповіла про свій методичному посібнику для дошкільнят ". Майстер-класи починалися з традиційного обміну думками з ранковим заняттям. Учасники проекту не тільки захоплено відгукувалися  про роботу спікера і дітей,  але і розповіли, що багато, прийшовши на роботу, спробували ігри, що проводяться на заняттях  зі своїми вихованцями і отримали чудові результати. Вихователі інклюзивних груп я / с № 34 (Херсон) та д / с № 7 (Вінниця) поділилися своїм досвідом відкриття групи, знайомства з батьками, дітьми, встановленням комфортного клімату в групі. Спікер проекту поділилася своїми напрацюваннями, дидактичним матеріалом і методами залучення уваги дітей. День пройшов насичено і яскраво….»

      Після тренінгів відбувся підсумковий семінар в Херсонському педагогічному університеті з педагогами, студентами представникам  ГО" Вінниця ДАУН СИНДРОМ" і ГО "Сонячні діти Херсона".

      Однозначно такі обміни досвідом  необхідні фахівцям.  Вони допомагають розширити «географію своїх знань», підвищити свій професійний рівень.  А також  поділитися і своїми напрацюваннями.  Об'єднуючи фахівців з різних регіонів, ми створюємо велику команду, яка працює масштабно, несучи свої знання і ділячись своїми знаннями з іншими фахівцями, кожен у свому регіоні.

      Проводячи такі навчальні зустрічі, бачимо позитивний результат. Робимо  висновок, що це необхідно для розвитку інклюзивних процесів.  Оскільки  ця тема актуальна, але, на жаль, ще дуже багато потрібно зробити в цьому напрямку.  Ми, батьки особливих  дітей, як ніхто розуміємо, наскільки важливо правильна інклюзивна освіта у дитячому садку.  Це фундамент всього майбутнього життя наших дітей.  І зі свого боку будемо продовжувати розвиток інклюзивного напрямку..

https://www.facebook.com/inclusive.group.Venochek.Kherson/

https://www.facebook.com/VinnitsaDownSindrom/


Автор: ГО "Вінниця ДАУН СИНРОМ" НАТАЛЯ
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку