Національні обміни у сфері ІТ-освіти у Кропивницькому

Національні обміни у сфері ІТ-освіти у Кропивницькому

28 Листопада 2017,
З 24 по 26 листопада до Кропивницького завітали представниці освітніх ІТ-проектів Івано-Фрнаківська і Одеси для обміну досвідом.

У рамках  Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) у місті Кропивницький реалізовано проект по обмінам між освітніми ІТ-проектами міст Кропивницький, Одеса та Івано-Франківськ. 
У ході візиту пройшов публічний захід, під час якого презентували свої ІТ-проекти представниці Робоклубу ІФ https://www.facebook.com/RoboclubIF/ з Івано-Фрнаківська, AtomSpace https://atomspace.od.ua/ і IT2School http://www.it2school.od.ua/ з Одеси, Школи програмування Ш++ http://programming.kr.ua/ua, робогуртка з місцевої школи №5, свою роботу презентували альтернативна школа та КЛАУ НАУ (льотна академія) з Кропивницького. На зустрічі були присутні представники міських шкіл, університетів та просто зацікавлені у ІТ містяни. 
Впродовж проекту учасниці проекту ознайомилися досконально з роботою проекту Ш++, побували на заняттях у дитячих, підліткових і дорослих групах. Побачили програми, по яким ведеться навчання, дізналися про організацію роботи ГО "МГО КОВО" та її проекти. 
Завершенням візиту став брейнштормінг спільних проектів між ГО "МГО КОВО" та проектами Робоклуб ІФ, AtomSpace  і IT2School. Вирішено найближчим часом провести веб-зустріч для менторів по покращенню їхньої роботи. 
Також у планах проведення спільного хакатону або фестивалю, який би зміг залучити не тільки міста: Кропивницьки, Одеса та Івано-Франківськ, але й долучить всі інші міста України до освітньої ІТ-спільноти. 


Автор: ГО "Молодіжна громадська організація КОВО"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку