Наративи переселення вустами жінок

Наративи переселення вустами жінок

24 Липня 2017,

З 31 липня по 4 серпня відбудеться перший етап проекту, який включає в себе зйомки і інтерв’ювання жінок з досвідом переселення через конфлікт на Донбасі і окупацію Крима, а восени ми плануємо презентацію аудіо-візуальної виставки з цими матеріалами. Також є мрія про виставку з історіями з трьох регіонів: захід, центр, схід і документальний фільм, але її реалізація буде залежати від подальшого фінансування проекту. 

Метою виставки є привернення уваги до життя жінок-переселенок, актуалізація в суспільстві жіночих голосів. Це не будуть історії успіху або невдачі, це буде справжнє життя без прикрас, бо воно і є цінним. Яка роль жінок в процесі переселення? Хто ж знаходиться за такими словами, як «самотня мати», «пенсіонерка», «впо»? І скільки ще можна згадати тих слів? І чи був в Україні досвід переселення в минулих поколіннях родин наших героїнь? Цим проектом ми хочемо провести дослідження і поділитися його результатами з відвідувачами виставки.

Проект реалізується ГО «Рівні можливості» в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), а також програми неформальної освіти «Студії живої історії», яка впроваджується в Україні організацією “Інша освіта” у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша.


Автор: ГО "Рівні можливості"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку