Міністажування у Харкові, ГО Велодача

Міністажування у Харкові, ГО Велодача

20 Лютого 2018,

10-12 лютого відбулося творче стажування в громадській організації "Велодача". Зібралась всеукраїнська команда – організатори з Харкова, учасники з Тернополя, Луцька та Львова.

Що дали організації учасники?

Основним завданням було планування заходів на літній сезон 2018 в вільному просторі "Велодача" біля Харкова.  Спочатку кожен з нас думав над своїм завданням (я, наприклад, організовувала фестиваль для веганів), а потім ділилися напрацюваннями та ідеями і слухали зауваження. Звернули увагу на роль медіа в сучасному світі і встановили розвиток фейсбук та інстаграм сторінок як одну з цілей на сезон.

Що учасники  отримали натомість?

Ми отримали набагато більше! Працювали в крутому коворкінгу на останньому поверсі з видом на центр міста з приємними людьми. Коли виконали завдання, грали настільну гру. Організатори провели нам майстер-клас із розпису тарілок а також придумали квест по визначних культурних місцях міста.

Вдячна проекту Містки громадської активності за можливості, які Ви надаєте для української молоді. Завдяки програмі маємо можливість розвиватися, навчатися, знайомитися  і, звісно, корисно проводити дозвілля :)


Автор: Наталія Кравців
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку