Міні-стажування як каталізатор розвитку соціального підприємництва

Міні-стажування як каталізатор розвитку соціального підприємництва

24 Січня 2018,
Плідним та корисним стало міні-стажування, яке відбулося  16-19 січня 2018 року в ГО "Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів". 
Організація міні-стажувань - це чудова ідея, завдяки реалізації якої вдалося познайомитися з досвідом діяльності ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів».
Одним із завдань ГО "Інститут дослідження просторового розвитку" є сприяння підвищенню якості життя членів громади, зниження бар'єрів для молоді та, зокрема, випускників вищих навчальних закладів при виході на ринок праці. Вирішення цього завдання можливо й завдяки розвитку соціального підприємства як на рівні окремого міста, так і на рівні всієї країни. 
Справжні фахівці в своїй справі Ольга Котвіцька та Олена Тарасова розповіли про шляхи розвитку соціального підприємництва в Україні та за кордоном, про можливі моделі організації та діяльності соціальних підприємств.
Декількаденне спілкування с членами приймаючої організації та з колегою - керівником ГО «Шульгівська громада» Вікторією Льовкіною - надихнули на якнайшвидше втілення проекту зі створення соціального підприємства у м.Бердянськ Запорізької області й реалізації соціального проекту "Перше робоче місце".
Тож участь у міні-стажуваннях є суттєвим каталізатором на шляху розвитку соціального підприємництва!

Автор: Тетяна Несторенко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку