Міні-стажування в Кропивницькому  в рамках Програми національних обмінів за проектом Містки громадської активності.

Міні-стажування в Кропивницькому в рамках Програми національних обмінів за проектом Містки громадської активності.

4 Лютого 2018,

Розпочалося міні стажування зі знайомства з ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» (м. Кропивницький) та партнерськими організаціями міста (у форматі meetup). Після цього відбувся візит в телерадіокомпанію «Кіровоград», що включав знайомство, розмову про перетворення каналу в суспільне мовлення, обмін досвідом. 

Завершився перший день стажування участю у воркшопі з картування громади/міста (робота з додатком Google My Maps).Наступний день виявився не менш насиченим. Першим заходом стало  міське сканування разом з краєзнавцем Василем Левицьким. Надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія дозволила познайомитись з Кропивницьким «з середини» та дізнатись багато цікавого про це чудове місто і його жителів.


Наступним став дружній обід з стажерами проекту «International Academy», створеного організацією AIESEC Кропивницький. Презентація проекту та його ініціатив. Говорили про те, як підвищувати мобільність громади та руйнувати національні стереотипи. Познайомились також  з гастрономічним стартапом міста та його соціальними ініціативами «The Boss».

Завершився день візитом в Молодіжний центр та знайомством з ФРІ Кропивницький.


Апогеєм стажування стала участь в захопливому тематичному заході «Kropyvnytskyi Smart City Day / День розумного мiстa в Кропивницькому» – мaйдaнчику для обмiну досвiдом, iдеями тa вiзiями. Розпочaвся «День розумного мiстa» з Meetup з громaдськими оргaнiзaцiями мiстa, iнiцiaтивними групaми та aвторaми проектiв соцiaльної дiї, якi роблять Кропивницький крaщим. Учaсть в обговореннi взяли 19 спiкерiв, зокрема aктивiсти з Днiпрa, Iвaно-Фрaнкiвськa, Рiвного, Тернополя тa Пaвлогрaдa aби познaйомитися з громaдським aктивом мiстa, перейняти його позитивний досвiд. Пiсля презентaцiї кейсiв тa перерви нa кaву учaсникaм «Kropyvnytskyi Smart City Day» зaпропонувaли познaйомитися тa зiгрaти в  ігри «Свiт громaд», грa «Життя як проект» та Cash Flaw, адже ігрофiкaцiя є ефективним інструментом тімбілдінгу.Висловлюю щиру вдячність ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та Ірині Ткаченко за чудово організоване та проведене міні стажування в Кропивницькому.


Автор: Олійник Олена
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку