Міні-стажування у м.Бердянську. ГО "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО" приймала ГО "Родина Кольпінга на Прикарпатті".

Міні-стажування у м.Бердянську. ГО "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО" приймала ГО "Родина Кольпінга на Прикарпатті".

5 Лютого 2018,

Міні-стажування у м.Бердянську. ГО "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО" приймала ГО "Родина Кольпінга на Прикарпатті".

23-26 січня 2018 р. у м.Бердянськ згідно листа-запрошення № 07/01 від 18.01.2018 я проходила міні-стажування в ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» для представниць/представників громадського сектору з віддалених регіонів країни в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Метою цього стажування був обмін досвідом, сприяння запобіганню гендерно-обумовленому та домашньому насильству, започаткування співпраці, розширення кола знайомств, ознайомлення з історією та культурою м.Бердянськ, розробка та проведення спільних заходів.

В рамках міні-стажування відбулась серія заходів.

24.01.2018 – у центральній бібліотеці міста пройшла майстерня з форум-театру. Тема «Протидія насильству за допомогою креативної методики Форум-театру».

Метою заходу було обговорення та пошук спільних рішень боротьби з насильством. Учасниками та учасницями дискусії були представники різних соціальних структур та громадяни міста.

25.01.2018 – відбулась робоча зустріч для планування діяльності з протидії насильству у Бердянську та Бердянському р-ні на 2018 р., на якій були присутні представники соціальних служб міста та району, відділ освіти Бердянського р-ну, представниця кризової установи та Мобільної Бригади м.Бердянськ, керівник Бердянського МЦ з надання БВПД, громадські діячі та волонтери.

Обмін набутим досвідом, цікавими та дієвими практиками, новими поглядами та координація суспільних зусиль на умовах паритетності сприятимуть в майбутньому посиленню позитивних зрушеннь у питанні протидії насильству. Створення ефективних інформаційних платформ є дуже потужним засобом на шляху до змін.

26.01.2018 – відбулась екскурсія у творчій простір Антикафе «Час Є», які є партнерами ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» для ознайомлення з активностями, якими наповнюється цей простір.

В рамках стажування було проведено презентацію діяльності ГО «РК на Прикарпатті» з питань підтримки та супроводу ВПО, а також протидії гендерно обувленому насильству. Отримані роздаткові матеріали, які можна буде використовувати в роботі. Також була отримані статистичні дані щодо кількості зверненнь жінок, які постраждали від насильства, до ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО», зокрема було близько 500 звернень за 2017 р.


Автор: Anna Darsaniya
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку