Міні-стажування у ГО "ІРІС"

Міні-стажування у ГО "ІРІС"

7 Лютого 2018,
 
3-5 лютого проходила стажування у м. Суми. Гостинний прийом та цікаву пізнавальну програму організувала громадська організація "Інститут  Реформ та Інформатизації Суспільства" за підтримки Програми національних обмінів та Проекту «Містки громадської активності», які реалізуються ЛМГО «Центр культурного менеджменту», що фінансується ЄС та Національним фондом підтримки демократії.

4 лютого  під час засідання круглого столу на тему "Налагодження співпраці за допомогою Програми Національних обмінів" представники ГО "Іріс" поділилися власним досвідом та реалізованими проектами, а також кожен з учасників міні-стажування мав змогу презентувати власну громадську ініціативу або організацію, її мету та основні напрями діяльності. Ми також мали нагоду отримати консультації щодот ефективного розвитку територіальних громад від Наталії Сидоренко, Regional Manager в ULEAD з Європою: створення ЦНАП, після чого на практиці переконатися у комфортності та перевагах надання адміністративних послуг на прикладі Сумського міського ЦНАПу.
Цікавою була також екскурсія містом, під час якої ми відвідали комунальну установу "Агенція промоції "Суми" Сумської міської ради, що служить як Муніципальна галерея, де можуть виставляти свої роботи українські та іноземні художники, креативний простір для туристів, вільна зона для проведення майстер-класів, тренінгів, семінарів. Також тут можна знайти інформацію про заклади культури, основні туристичні об"єкти, кав"ярні, торгово-розважальні центри, а ще куди піти поїсти або повеселитися. В Агенції ми отримали креативну карту міста, за якою пройшли невеличкий квест по цікавих місцях, а також ознайомилися з історією м. Суми.
5 лютого взяли участь у виїзному семінарі "Розвиток громади: молодіжна політика, послуги населенню, культура та спорт", в рамках якого відвідали Сумський міський центр дозвілля молоді. Метою діяльності Центру є створення умов для самовизначення та самореалізації молоді міста; організація змістовного дозвілля, культорологічних та освітніх заходів для молоді; підтримка молодіжних громадських організацій; реалізація молодіжної політики міста. Необхідність такої організації у кожній громаді є вимогою часу, особливо це стосується тих ОТГ, які націлені на розвиток та підтримку талановитої молоді вже сьогодні. Натхненні працівники та керівник центру наголосили про високий потенціал командної роботи, а також щільний графік без відпусток та вихідних. Звичайно, такі люди спроможні будувати нову країну, бо в них для цього безкінечний запас енергії, за що їм величезне спасибі.
Наступною зупинкою нашого семінару стала зустріч з адміністрацією Футбольного центру "Барса", які радо поділилися організацією роботи та провели ознайомчу екскурсію. Підсумком зустрічі стала домовленість про міні-стажування тренерів ГО "ФК Єврошпон-Смига" у центрі з наступним спеціалізованим навчанням, а також запрошення на Міжнародний футбольний турнір "Я - патріот", що відбудеться у березні у Смизькій громаді.
Ці кілька днів промайнули дуже швидко. Повертаючись додому, обговорювали майбутні можливі проекти, адже міні-стажування подарувало нам нові цікаві знайомства та корисну інформацію. Щиро вдячні Програмі Національних обмінів за те, що розширює кругозір та дає поштовх до нових проектів та ідей!

Автор: Vita Kostiuk
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку