Міні-стажування у ГО "Граніт"

Міні-стажування у ГО "Граніт"

18 Лютого 2018,
15-18 лютого проходила стажування у місті Львові. Організація влаштувала насичену програму, яка надовго запам'ятаеться та здобутий досвід не буде марним. Завдяки Програмі національних обмінів та Проекту «Містки громадської активності» я мала таку можливість.

Від першого дня стажування мали насичену програму, яка докладно розповідала про всі аспекти роботи громадської огранізації. Відвідавши Львівську Медіатеку,мала можливість познайомитись з чудовими людьми, які обожнюють свою справу  та вважають її своїм покликанням. Особливо цінною інформацію,для мене були вправи для тимбілдингу, які можна використовувати у подальшій роботі,як з колективом так й для формування нових колективів у проектах своєї організації.
На другий день мали можливість ознайомитись з напрацюваннями в ігрофікації ГО "Граніт". Було докладно розказано, яка можлива структура ігор для того, щоб створювати цікаві та розвиваючі ігри для дітей та дорослих. Також,мала можливість пограти ігри та відчути ту атмосферу.
Третій день був підсумовуючим тому обговорювали подальшу можливість роботи з організацією. Ділилися власними рефлексіями. Обмін видався насиченим та корисним,встановлення нових зв'язків та пошук однодумців,формування нової команди та нових їдей для розвиткую. Знайомство з такими людьми надихає до змін країни на краще.

Автор: Dayana Asadcheva
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку