Міні-стажування у Бердянську

Міні-стажування у Бердянську

5 Лютого 2018,
23-26 січня 2018 р. у м. Бердянську я проходила міні-стажування в ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» для представниць/представників громадського сектору з віддалених регіонів країни в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Метою цього стажування був обмін досвідом, сприяння запобіганню гендерно-обумовленому та домашньому насильству, започаткування співпраці, розширення кола знайомств, ознайомлення з історією та культурою м.Бердянськ, розробка та проведення спільних заходів.
В рамках міні-стажування відбулась серія заходів.
24.01.2018 – у центральній бібліотеці міста пройшла майстерня з форум-театру. Тема «Протидія насильству за допомогою креативної методики Форум-театру».
Метою заходу було обговорення та пошук спільних рішень боротьби з насильством. Учасниками та учасницями дискусії були представники різних соціальних структур та громадяни міста.
25.01.2018 – відбулась робоча зустріч для планування діяльності з протидії насильству у Бердянську та Бердянському р-ні на 2018 р., на якій були присутні представники соціальних служб міста та району, відділ освіти Бердянського р-ну, представниця кризової установи та Мобільної Бригади м.Бердянськ, керівник Бердянського МЦ з надання БВПД, громадські діячі та волонтери.
Обмін набутим досвідом, цікавими та дієвими практиками, новими поглядами та координація суспільних зусиль на умовах паритетності сприятимуть в майбутньому посиленню позитивних зрушеннь у питанні протидії насильству. Створення ефективних інформаційних платформ є дуже потужним засобом на шляху до змін.
26.01.2018 – відбулась екскурсія у творчій простір Антикафе «Час Є», які є партнерами ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» для ознайомлення з активностями, якими наповнюється цей простір.
В рамках стажування було проведено презентацію діяльності ГО «РК на Прикарпатті» з питань підтримки та супроводу ВПО, а також протидії гендерно обувленому насильству. Отримані роздаткові матеріали, які можна буде використовувати в роботі. Також була отримані статистичні дані щодо кількості зверненнь жінок, які постраждали від насильства, до ГО «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО».

мій профіль на Facebook https://www.facebook.com/anna.darsaniya
конт.тел. 066 730 96 02

З повагою, Анна Дарсанія.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку