Міні-стажування: курс на Луганщину!

Міні-стажування: курс на Луганщину!

1 Лютого 2018,

Завдячуючи програмі Національних обмінів, 19 січня почалась моя мандрівка на міні-стажування в ГО "Стосується кожного" до смт. Новопсков, Луганської області, яка тривала до 21 січня. 


           ГО "Стосується кожного" - це організація, що, не дивлячись, на свій невеликий склад, робить своє місто кращим, долучаючи до активної життєвої позиції місцеву молодь, дітей та громадськість. Разом із представниками організації Оксаною Бабкіною і Ольгою Кравченко я провела незабутніх 3 дні стажування, що були насичені цікавими подіями і знайомствами.

           Перший день розпочався дуже продуктивно: долучились до майстер-класу для дітей з місцевої школи, познайомились із представниками Новопсковської громади, дізнались про структурну організацію  Центральної районної бібліотеки та  районної бібліотеки для дітей КЗ «Новопсковська ЦБС», познайомились з особливостями роботи ГО «Стосується кожного». Також була проведена зустріч з головою Новопсковської ОТГ Вадимом Гаєвим.

Другого дня я мала можливість не тільки більш детально ознайомитись з роботою приймаючої сторони, але й дізнатися про діяльність Новопсковського краєзнавчого музею та провести плідну зустріч з молоддю в Риб’янцівській сільській бібліотеці на культурному заході.

Останнього дня було сумно розуміти, що поїздка завершується, але ці думки були швидко розвіяні мандрівкою на гору «Пристін» та приємною зустріччю в Інформаційному розважальному центрі «Гармонія думок», де мною була проведена презентація діяльності ГО «Vidlikprojects», членом якої я є. На цій зустрічі також мала можливість познайомитись з активними жителями та ще раз здивуватись  неймовірно оптимістичному настрою і бажанню робити позитивні зміни в своєму місті.

Цей обмін розширив простір співпраці ГО «Vidlikproject» та ГО «Стосується кожного», внаслідок чого здобутий новий досвід, розкриті нові горизонти України. Впевнена, що нові знайомства і отримане натхнення дадуть поштовх до  продовження нашої сумісної діяльності.

Хочу висловити щиру подяку Оксані Бабкіній, Ользі Кравченко, представникам Центральної районної бібліотеки та дитячої бібліотеки, представникам Новопсковської ОТГ, Риб’янцівської сільської бібліотеки, Новопсковського краєзнавчого музею, ІРЦ «Гармонія думок» та всім, хто долучався до зустрічей! Дякую за теплий прийом, доброту і новий досвід!

Автор: Ксенія Синєокова, представник ГО "Vidlikprojects"


Автор: Ксенія Синєокова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку