Інтеграція АТО та воїнів АТО у місцеві громади

Інтеграція АТО та воїнів АТО у місцеві громади

17 Січня 2018,
Процес інтеграції ВПО та воїна АТО в місцеві громади проходить дуже важко. У суспільстві, навіть вже створився негативний імідж цих двох категорій.
Ми спробували через «неформальне» спілкування представників ВПО та ветеранів війни на сході України з різних регіонів країни, показати схожість проблем з котрими доводиться стикатись, як переселенцям так і ветеранам АТО і показати громаді , що ВПО та АТОвець не тягар для держави, а саме - ресурс ! Усі наші учасники презентували свій бізнес. Новий бізнес, який вони започаткували після того, як побували у стресових умовах. Кожен вкладає себе у свою справу навіть не на 100%, а на всі 300%. Дуже корисна вийшла зустріч, бо кожен з учасників та гості отримали безцінний досвід, корисні поради, підтримка один одному, яку вони тепер можуть надати у будь який час. Географія їх бізнесу вже має підтримку по різним регіонам України, і якщо власник бізнесу буде готовий на масштабування, то підтримка в тих регіонах, з яких були учасники та гості проекту- забезпечена.

Киев.jpgТакі мотивуючи зустрічі дуже потрібні багатьом людям. Це -прилад того, як прості люди, які не опустили руки, а своїми справами доводять, що все можливо! Люди, які готові ділитися досвідом та порадами з тими, хто хоче започаткувати свою справу, але боїться. Саме такі зустрічі нескорених людей у неформальній обстановці є стимулюючою силою.Плануємо продовжити цей проект по всій Україні з представниками з різних регіонів країни.
Проект був реалізований в рамках програми Національних обмінів , за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Автор - Ольга Брайченко, ГО "Сила майбутнього"

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку