Краєзнавчі велоподорожі

Краєзнавчі велоподорожі

13 Жовтня 2017,

В рамках проекту «Добропілля – територія змін», що реалізується в межах програми «Містки громадської активності» і фінансується Європейським Союзом 10  вересня відбулась перша краєзнавча вело-подорож мальовничими куточками Добропільського краю. Картувальники та любителі активного і пізнавального відпочинку подужали маршрут в 30 км (м. Добропілля – с. Святогорівка – с. Завидо-Кудашево – с. Ракша)

Під час подорожі учасники познайомились з історією однієї з найстаріших шкіл Добропільщини (1913 року заснування), що знаходиться у с. Святогорівка. Відвідали рукотворне озеро та місце «панського» саду, які належали княгині Кудашевій.

Представники ГО «Східний вітер», а саме Олександр Гоголь та Олександр Петренко, зробили цей уїк-енд активним, цікавим та змістовним.

30 вересня відбулася друга із п’яти запланованих краєзнавчих вело-подорожей до с. Святогорівка. Учасники вело маршруту відвідали "Живоносне джерело". Настоятель Успенського храму, отець Анатолій, повідав учасникам вело маршруту дивовижну історію благословення Божої Матері на створення живлющого джерела та побажав присутнім натхнення та милості Божої.

Маємо надію, що осінь ще порадує гарною погодою, яскравими барвами та теплими днями. А на нас чекають цікаві маршрути та яскраві враження. 

Автор: Вікторія Воронцова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку