Ідеї, які поєднують – Альянс Заходу та Сходу.

Ідеї, які поєднують – Альянс Заходу та Сходу.

25 Жовтня 2017,

Обмін відбувався в Ужгороді 18-19-20 жовтня та мав на меті налагодження та зміцнення партнерських зв’язків, поширення та обмін досвідом, налагодження контактів, поширення кращих практик, ефективніше поширення інформації, а також розвиток діяльності організацій у напрямку планування та здійснення міжрегіональних заходів у співпраці з партнерськими організаціями.


дніпро4.jpg


У червні 2017 року громадська організація «Сила Майбутнього» приєдналась до всеукраїнського проекту транскордонної співпраці «Мій край – Мій дім». Проект поєднав понад 16 організацій зі всієї України, що працюють з постраждалими від АТО.


дніпро5.jpg


   Участь всіх організацій як партнерів всеукраїнського проекту до заключного етапу проведення в Ужгороді сприяє посиленню впливу громадських організацій що допомагають ВПО, поширенню досвіду корисної співпраці громадськості, приверненню увагу до теми миру, до кількості дітей, які постраждали від воєнних дій на сході України.
Участь у всіх заходах проекту «Мій край-Мій дім» всеукраїнської виставки дитячих малюнків спрямовано на налагодження партнерських відносин серед організацій, що допомагають постраждалим від АТО у різних регіонах України, а саме: місто Вінниця ГО «Спільна справа», місто Запоріжжя ГО «Громадська ініціатива «Міст», місто Добропілля ГО «Громадській простір «Розвиток», місто Покровськ ГО «Імідж-студія «Клеопатра», місто Павлоград БФ «Турбота», місто Одеса ГО «Об’єднання ініціативних переселенців «Гарні люди, місто Київ ГО «Мій.дім.юа», місто Житомир ГО «Союз переселенців «Мир на долоні», місто Старобільськ, місто Рівне ГО «Альянс переселенців», місто Луцьк ГО «Переселенці Криму та Донбасу», місто Авдіївка ГО «Допомога», ГО "Закарпатська громада", ГО "Відродження України. Закарпаття", БФ «Карітас-Caritas» Мукачівської греко-католицької єпархії, БФ «I Believe In U», БФ «Все можливо», БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті». Наслідок - це посилення впливу громадських організацій що допомагають ВПО в Україні, поширення досвіду корисної співпраці громадськості, привернення увагу до теми миру, до кількості дітей, які постраждали від воєнних дій на сході України. Обміни між географічно протилежними регіонами сприяють поширенню впливу громадськості в Україні через посилення ефективності та обізнаності громадського сектору.

“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”

Автор - ГО "Сила майбутнього" (м. Дніпро)

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку