Картування в Мирнограді

Картування в Мирнограді

31 Серпня 2017,

     Продовжується робота в рамках Всеукраїнського проекту з картування громад«Містки громадської активності». Центральна міська бібліотека вдруге зустрічала мешканців мікрорайону Західний для обговорення сильних та проблемних сторін міста.
        Учасниками фокус-групи були представники комітетів самоорганізації населення, старші будинків, активні громадяни міста, які об'єднались задля  впровадження  соціальних змін у свойому мікрорайоні. До  їх уваги був запропонований презентаційний матеріал по мікрорайону Західний. Переглянувши презентацію,  присутні  відмітили  ті ділянки, що викликають занепокоєння. Це - колишній кінотеатр «Софія», пивний кіоск у ньому, гуртожиток ШБУ №2, дев'ятиповерховий будинок, кафе «Левада», колишні приміщення дитячих садків, гаражі у центрі мікрорайону  та інш. Але було відмічено, що за літній період на мікрорайоні Західний відбулися деякі зміни: осучаснений спортивний майданчик біля ЗОШ №6,  прибрана територія зруйнованого дитячого садка та планується її благоустрій. Під час обговорення виникали й соціальні питання: наприклад, у місті багато поодиноких  людей похилого віку - тому потрібний спеціалізований заклад для догляду за такими людьми,  необхідно створити нові робочі місця, для молоді відкрити розважальний центр, відремонтувати та осучаснити Центральну міську бібліотеку, проводити акцію – при народженні дитини у сквері за кінотеатром «Софія» висаджувати дерева та багато інше. 
     Були обговорені також і позитивні сторони розвитку мікрорайону: нова медична амбулаторія, пам'ятник Т.Г.Шевченко та сквер біля нього, АТБ, спортивний майданчик біля ЗОШ №9. Учасники активно  висловлювали та відстоювали  свої думки та заповнили анкети, які в подальшому будуть опрацьовані. Дану інформацію буде занесено до бази, яка в подальшому сприятиме картуванню.

Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку