Кампанія "Грай за права людини"

Кампанія "Грай за права людини"

30 Листопада 2017,
Кампанія "Грай за Права Людини!" має на меті включення молодих людей до спортивної та суспільної взаємодії на засадах інклюзивності, доступності та рівності. Через інноваційні навчальні курси для молодих тренерів/ок, які поєднують неформальну освіту з прав людини з формуванням компетенцій залучення до масового спорту, ми сприяємо появі рольових моделей для молоді, прикладів як на майданчику під час гри, так і в реальному житті, та надаємо їм менторську підтримку для реалізації власних спортивно-просвітницьких ініціатив у своїх громадах.

12.jpg

В перший день обміну досвідом поміж БО "БФ "Ліга Толерантності" (Івано-Франківськ) з ГО "Добросвіт" в м. Запоріжжя відбулись візит до Обласного Центру Молоді та організаційна зустріч-знайомство з приймаючою організацією та НУО, які виявили зацікавленість в поширенні кампанії "Грай за Права Людини!", налагодження контактів та обговорення спільних майбутніх дій. Учасницям та учасникам були запропоновані вправи на згуртування, Права Людини та розвиток тренерських компетенцій.

18.jpg

22.jpg


В другий день відбувся навчальний підготовчий 6-годинний курс з організації відкритих заходів та інклюзивний фестиваль “Грай за Права Людини!” для 40 підлітків з місцевого інтернату "Козацький ліцей", де було організовано 5 локацій: вікторина з Прав Дитини, футбол, ручний м'яч, командоутворення та розвиток координації.
Люб'язно запрошуємо передивитись репортаж з місця подій:
В заключний третій день учасниці(ки) разом з підлітками прийняли участь у тренуванні із залучення до масового спорту, котре було професійно проведено тренером Романом Мельничуком (ДЮСШ "Металург" Запоріжжя) та оцінювали проект за допомогою кольорових капелюхів Едварда де Боно.

37.jpg


Найважливіша мета обміну полягає у майбутньому використанні навченими тренерами міждисциплінарного підходу під час своєї звичайної посадової/волонтерської взаємодії з підлітками та молодими людьми, для полегшення чого нами буде забезпечено 2 місяці менторських консультацій з експертними відповідями на всі виникаючі запитання.
Обміни між географічно віддаленними регіонами дозволяють якісно урізноманітнити активне суспільне життя та отримати натхнення, мотивацію та ідеї для подальшого втілення міжрегіонально або у власній громаді. Наша співпраця з ГО "Добросвіт" дозволила суттєво покращити організаційну спроможність та знайти справжніх надійних друзів для подальшого спілкування та взаємодопомоги!

Автор - Юлія Фомічова

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку