Співпраця, що покращує результат.

Співпраця, що покращує результат.

11 Січня 2018,
Чотири дні відбувався повний вражень візит.
Отже цілями роботи та «мандрів» ГО «Закарпаття-Донбас» є: Обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській, Дніпровській та Донецькій областях для використання у подальшій роботі. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу. Розвиток та посилення партнерських зв’язків громадських організацій.
Опис: Проект було реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

IMG_20171222_150907.jpg


21-го грудня в Павлограді ми побачили майже ВСЕ. Насичений день. Ми, навіть, встигли відвідати модульне містечко для переселенців та поспілкуватись з щойно створеною Ініціативною групою.
22-го грудня ми познайомились з Павлоградом ще ближче. Навіть взяли участь у запису святкового концерту.
23-го грудня в Добропіллі мали змогу долучитись до проведення Форум-театру, присвяченого праву голосу ВПО на місцевих виборах, взяли участь в сесії Добропільської міської ради, послухали річний звіт від Добропільського міського голови, провели круглі столи та робочі зустрічі з партнерами, а також відвідали партнерів у Покровську. Чудовий насичений день.

24-го грудня ми вже мали їхати, тому зустрілись з ГО «Розвиток та поспілкувались в неформальній обстановці, домовились про спільну проектну діяльність та оцінили результати попередньої співпраці.
Насамкінець треба додати. Програма національних обмінів це Геніально. І ми не перебільшуємо ані трохи! Це безпрецедентна можливість для організаційного розвитку. Саме завдяки співпраці ми отримали потужний поштовх для організаційного розвитку, розвинули партнерські зв’язки по всій Україні, мали змогу бути корисними, ділилися власними знаннями та досвідом, отримали надзвичайний досвід співпраці та здійснення спільної проектної діяльності та величезну купу позитиву та нових вражень. Ура!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку