Фотовиставка "Життя на краю війни"

Фотовиставка "Життя на краю війни"

8 Липня 2017,
 На початку червня я відвідала м. Лисичанск, що знаходиться в 30 км від фронту, зроблені там фотографії були представлені на виставці   "Життя на краю війни", що проходила в Першій Львівській Медіатеці з 18 по 30 червня. 

Метою проекту було показати реальне життя в місті, що було в окупації, пережило війкові дії і зараз знаходиться в 30 км від фронту, але продовжує жити звичайним життям. 
Місто Лисичанськ виявилось дуже цікавим і різноманітним, тому фотографій було зроблено більше запланованого. Фотографії були підготовлені і 18 червня відбулось відкриття фотовиставки, на якому відвідувачі дивились фотографії, та ми обговорювали виклики та перспективи м. Лисичанськ, схожість та відмінність його від міст Львівщини, та взагалом перспективи розвитку сходу України. Гості були зацікавлені, приймали активну участь у діалозі і дізнались багато нового.

 Цей досвід особистого спілкування і побаченого залишиться з ними назавжди , і коли про ці міста будуть казати по телевизору, це вже буде не щось далеке і незрозуміло.
Під час проекту було надруковано 5 фотокниг з фотографіями м. Лисичанськ, які були передані бібліотекам і громадськім організаціям, один примірник був передан приймаючий організації в м. Лисичанськ. Навіть після закінчення виставки, відвідувачи ще місяцями і роками зможуть гортати ці книги і дивись на м. Лисичанськ. Також через кілька років буде цікаво подивитись ці книги і порівняти як змінилось місто за цей час.

За весь період фотовиставку відвідало близько 170 осіб.
Мешканці м. Львів отримали можливість подивитись як живуть люди на сході України та дізнатись, розвіяти стереотипи, та дізнатись що там є не тільки війна, заводи та шахти. 
Обміни між регіонами необхідні, вони дають можливість на власні очі побачити як і чим живуть інші регіони та позбутись стереотипів.


Автор: Helena Dubrova
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку