Старобільськ. Презентація картування

Старобільськ. Презентація картування

24 Травня 2018,
Протягом 2016-2018 років ініціативна група Старобільська, яку представляють громадська організація «Центр спільного розвитку „Дієва громада”», Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені О. М. Горького, громадська організація «Воля», кафедра філософії та соціології ЛНУ імені Тараса Шевченка, упроваджувала проект з картування громад «Старобільськ туристичний», що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», який реалізує Фонд «Освіта для демократії» та впроваджується межах дворічного проекту «Містки громадської активності».
На меті проекту з картування міста Старобільськ є визначення ресурсного потенціалу населеного пункту для включення туристичного напрямку як одного із стратегічних напрямків у стратегію розвитку міста.
Картування громади ─ це залучення широкого кола активних мешканців, які визначають цінні якості свого ареалу проживання, вишукують можливості, діляться своїми ідеями та творять образ свого міста, у якому хотілося б жити.

Ознайомитись із процесом та результатами картування можна за посиланням

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку