Досвід Львова для Кривого Рогу. Соціальне підприємництво

Досвід Львова для Кривого Рогу. Соціальне підприємництво

16 Грудня 2017,

Наш візит 10.12.2017 - 12.12.2017 був присвячений соціальному бізнесу у місті Львів. Метою візиту було перейняти досвід розвитку соціального бізнесу у локальних організацій. Якщо коротко, соціальне підприємництво це підприємницька діяльність, спрямована на позитивні інноваційні зміни у суспільстві, пом’якшення або вирішення соціальних проблем за рахунок доходів, отриманих від власної діяльності. Львів є, мабуть, найактивнішим українським містом в плані розвитку соціального підприємництва, тож не дивно, що ми рушили туди. Ну і красиві вулички з затишними кав’ярнями, звичайно, теж ніхто не відміняв. 

Тож учасники програми культурних обмінів, проекту, що  реалізується в рамках "Програми національних обмінів, за фінансування ЄвропейськогоСоюзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” за 3 дні встигли:

- зблизька познайомитися з діяльністю 5 соціальних підприємств;
- поговорити про теорію соціального бізнесу з Наталією Болібрух з Інституту Міста Львова в стінах міськради;
- познайомитися з історією і сучасністю, мабуть, найбільш яскравого нині вишу України Український католицький університет UCuniversity, а також легендарної Дзиґа;
- ексклюзивно поспілкуватися з легендарним Yaroslav Hrytsak і в ширшому колі - з президентом УКУ Borys Gudziak;
- весело провести 2 пізні вечори за рефлексією і мріями в достатньо затишному Hostel Серце Лева в самісінькому центрі міста;
- ледь не запізнитися на зворотній потяг.

Між нами та організаціями Львова було встановлено дружній діалог з перспективою майбутніх партнерських відносин та практичної допомоги у розвитку та супроводі наших ідей у сфері соціального підприємництва. По всім локаціям, які були заплановані, нам провели екскурсії, розказали історію успіху та минулі помилки. Зараз ми маємо зв'язок з усіма ними і будемо продовжувати партнерські та дружні відносини, адже нас об'єднує спільна мета - зробити світ кращим.

Ця поїздка показала нам наскільки різною може бути Україна. Ми побачили такі речі, які навіть не уявляли, що вони є в нашій країні. Програми культурного обміну є дуже важливою складовою мотивації та розвитку культурного сектору, оскільки це можливість дізнатись та побачити нові обрії та успішні ідеї різних частин України, які через свою різницю завжди мають що показати.


Автор: Andrew Yanson
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку