Дніпро-Київ-Львів: нові містки громадської активності в сфері освіти

Дніпро-Київ-Львів: нові містки громадської активності в сфері освіти

12 Лютого 2018,

У період з 5 по 7 лютого відбулося стажування громадських активістів із Києва та Львова у ГО "Рада молодих вчених Дніпропетровської області" за Програмою національних обмінів, яка проводиться в рамках проекту Містки громадської активності, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

З метою обміну досвідом в написанні та реалізації проектів різного рівня, отримання тісних контактів із колегами громадського сектору та формування потужної регіональної команди для реалізації всеукраїнських та міжнародних проектів ГО "Рада молодих вчених Дніпропетровської області" провела 2 міні-стажування для колег із інших регіонів країни. 

В першому із них, яке проходило 5-7 лютого у м. Дніпро, взяли участь Ірина Полєтуха та Віталій Гайсенюк, громадські активісти із Львова та Києва.
Спочатку, наші гості дякуючи гіду Екскурсійного клубу Дніпро Віктору Єкшову, фаната своєї справи, познайомилися із містом Дніпро - серцем та щитом України!

Далі актив нашої ГО: Григорій Мозолевич, Олександр Іжболдін, Марина Єлісєєва, Володимир Шаблистий та Наталія Сорокіна розповіли про напрями діяльності організації та реалізовані успішні проекти. Зав'язалась досить гостра дискусія стосовно найефективнішого шляху розвитку молодого вченого в сфері проектного менеджменту та питання того якими мають бути працівники вузів сучасної освіти?

В неформальній атмосфері за дружньою вечерею учасники програми більше дізналися про інтереси та життєві пріоритети один одного. відрадно, що в часи безвізу в Україні є молодь, яка бажає жити та працювати на рідній землі, яка вбачає можливості самореалізації саме тут!
Другого дня наші партнери Микола Шевченко та Надія Кириченко - працівники Молодіжного центру Дніпропетровщини (МЦД) познайомили гостей із сутністю роботи центру, основними діючими проектами, особливостями співпраці із місцевими органами влади! Далі ми разом покреативили над можливою темою спільного проекту, обрали грантову програму що фінансується посольством США в Україні та розробили робочий варіант аплікаційної форми, назначивши відповідальгих осіб на кожний розділ заявки. Планується розширити реалізований нами із МЦД та за підтримки Дніпропетровської обласної ради проект "Школа з грантрайтингу'' (http://rmv.dp.ua/osinnya-shkola-molodih-vchenih-z-grantraytingu-2017/), яка визвала широку зацікавленість серед молодих вчених нашого регіону та провести Міжрегіональний табір на Дніпропетровщині та Волині! сподіваємось грантодавці позитивно оцінять нашу роботу та вже цього року ми зможемо втілити в життя свою задумку!!!
В останній день стажування гості відвідали молодіжний простір "Кузня української інтелігенції".
Від ініціативних та дієвих Ірини Селезньової та Валерії Лавренко гості дізналися про основні цілі та історію створення даного осередку, основні правила Кузні, яка виступає за інтелектуальний розвиток, національне самовизначення та здоровий спосіб життя нашого теперішнього і майбутнього - молоді!
І на завершення ми відкрили гостям світ сучасної промисловості, а саме зелений металургійний завод, який за чисте довкілля та якісну продукцію! Інтерпайп сталь вразила масштабністю та величчю розмаху виробництва! Електродугові електричні печі, газоочисні установки, пічна станція нічогеньких розмірів.

Обміни між географічно протилежними регіонами необхідні та корисні адже допомагають дізнатись про досвід роботи колег та поділитись із ними власними знаннями, створити міцну дієву команду із вирішення нагальних проблем сучасної освіти, реалізувати більш масштабні міжрегіональні проекти. А ще дозволяє цікаво провести час та познайомитися із культурною спадщиною та атмосферою іншого міста.

дякуємо всім партнерам за відгук та підтримку, урізноманітнення нашої програми!!! 

#Рада_молодих_вчених_Дніпропетровської_області
#Молодіжний_центр_Дніпропетровщини
#Кузня_української_інтелігенції
#Містки_громадської_активності
#Екскурсійний_клуб_ДніпроАвтор: Marina Yelisieieva
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку