«Діалог Схід-Захід молоді з особливими потребами».

«Діалог Схід-Захід молоді з особливими потребами».

4 Жовтня 2017,

З 19.09 - 24.09.2017 Червоноградська міська ГО неповносправної молоді «Ніка» спільно з  ГО «Ангел дитинства» реалізували  проект  в програмі національних обмінів, який реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії (США)»

 Мета проекту: сприяти налагодженню дружніх стосунків, обміну досвідом громадських ініціатив між регіонами Схід-Захід молоді з особливими потребами, запропонувати подальшу співпрацю між ГО.

19 вересня – день приїзду в  м. Дніпро, провели ознайомчу екскурсію з  містом.                                                                    

20 вересня провели захід у бібліотеці, майстер клас з виготовлення ляльок-мотанок, розфарбовування фігурок з гіпсу, виготовлення підставок під чашки.Також відбувся  спільний концерт: нам показали  сценку із  спектаклю; ми презентували авторські вірші та пісню, гру на фортепіано. Спілкування було цікавим та щирим.   

21 вересня –  ми прийняли участь у круглому столі «Соціальна інклюзія для дітей і молоді з особливими потребами" з представниками департаменту  соціальної політики  та ГО м Дніпра.  Члени ГО "Ніка" представили 325 річну  історію міста Червонограда, виконання Програми  доступності, практики інклюзивної освіти в нашому місті та практики проведення літніх таборів.                           

22 вересня відбулася екскурсія в Історічний музей, Художній музей, де ми провели майстер клас. Петриківський музей, де нам показали майстер клас з петриківського розпису.                

23 вересня  ми прийняли  участь у фестивалі «Почути один одного».Презентували наші концертні виступи та спілкувалися з дружньою спільнотою учасників фестивалю.Прийняли участь у майстер класах та  флешмобі. Було весело і цікаво.                   

24 вересня – заключна зустріч,під час якої узгодили подальшу співпрацю між ГО сходу і заходу..


Автор: Наталія Хайсанова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку