«Дієвий діалог» для громади обміну Ужгород-Добропілля

«Дієвий діалог» для громади обміну Ужгород-Добропілля

28 Червня 2017,

Протягом двох днів 26 та 27 червня в Добропіллі проходив тренінг «Дієвий діалог» для громади та «Управління стресом та кризовими ситуаціями в практиці роботи держслужбовця та працівника соціальної служби», спрямований на розвиток ефективної взаємодії державних органів соціального захисту з громадськими організаціями. Учасниками тренінгу стали представники громадських організацій Добропільського району, працівники центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, управлінь соціального захисту населення, служби у справах дітей, представники громади.

14.jpg

Метою проекту було підвищення ефективності взаємодії державних органів соціального захисту з громадськими організаціями, за допомогою організації та проведення спільних навчальних заходів, отримання спеціальних знань з комунікації. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу. Учасники проекту здобули велику кількість нових знань та навичок у сфері комунікацій, роботи з конфліктами, управління стресом та кризовими ситуаціями. Усі без винятку робітники соціальної сфери (органів соціального захисту та громадських організацій) мають працювати над особистим розвитком. У цьому їм допомагають, в першу чергу, обмін досвідом та кращими практиками. Обміни між географічно протилежними регіонами це новий вимір професійного та особистісного розвитку для будь-якої людини. Вони забезпечують розширення світогляду та звільняють людей від стереотипів. Крім того, людина вчиться бути ефективною в абсолютно нових для себе галузях, популяризуючи свою діяльність через зв’язки з громадськістю, опановуючи нові методи роботи  та використовуючи нові виміри комунікації з громадськістю.  

2.jpg

Одна з учасниць заходу зауважила дуже цікаву думку про результати: «результати – це як кола на воді - захід вже закінчився, а ми понесемо те, чого навчилися далі…».

Весь тренінг пройшов в чудовій, дружній атмосфері. Сама юна учасниця зауважила, що вона «здається подорослішала та порозумнішала», тому що полюбила навчатись за ці два дні.  У паузах всі учасники активно обговорювали тему обмінів між географічно протилежними регіонами і кожен бачив багато можливостей для особистого та професійного розвитку, для кожної окремо взятої громади та врешті решт великої користі для країни в цілому. Процитую оду з учасниць, яка сказала: «Це можливість перезнайомити всіх небайдужих людей в Україні!».

“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”

4.jpg

1.jpg


Автор: Тетяна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку