"Білосніжка. Повстання гномів" - як це було?

"Білосніжка. Повстання гномів" - як це було?

7 Листопада 2017,
Із 22 по 28 жовтня 2017 р. студенти Українського католицького університету презентували нову театральну постановку про Білосніжку. Казку, обіграну на сучану українську ситуацію, побачили у прифронтових населених пунктах Донецької області.
https://www.dotb.dn.ua/2017/10/u-volnovasi-vidbulosya-povstannya-gnomiv/
"У казок на сцені вічні сюжети, хіба осучаснюються декорації і маски. Та і глядач, як у середньовіччя, одразу розуміє по ходу who is who і живо реагує на дійство. У варіанті «Білосніжки…» , яку привезли на у прифронтове місто студенти УКУ, (автор тексту Зоряна Лісевич) кожен з героїв має свою алегоричну пару. Білосніжка (Україна) – Пісню, Зла Королева (Путін) – Дзеркало(телік-Кісільов), Принц (Воїн) – Гуцула(друга), Принц (троляка) – віслюка (російські окупанти). Добра мудра фея – повсталих, добрих і мудрих гномів (український народ). Казка, звісно, має happy end. Білосніжка від поцілунку Принца (Воїна) прокидається. Глядачі, дорослі і діти, всі все розуміють і дуже радіють", - зазначає у соцмережі Facebook Ольга Різниченко, волонтерка групи "Доброчинець" м.Харкова.
Окрім театральної постановки, учасникам проекту вдалося познайомитися зі студентами Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця та Горлівського інституту іноземних мов. У результаті спілкування виникла ідея співпраці у вигляді презентацій веретпів. Тож, взимку студенти м.Львова очікують на друзів зі сходу з різдвяним дійством.

Автор: Ivanka Tsiunyk
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку