26-29 жовтня 2017 року громадський проект «Слово Жінки» відвідав «Запорізьку Книжкову Толоку»

26-29 жовтня 2017 року громадський проект «Слово Жінки» відвідав «Запорізьку Книжкову Толоку»

12 Листопада 2017,

Громадський проект "Слово Жінки" відвідав "Запорізьку Книжкову Толоку" з метою популяризації журналу "Слово Жінки"і проведення Презентацій проекту у Запорізькому Національному університеті та на самій "Книжковій Толоці".

За три дні учасникам громадської ініціативи «Слово Жінки» вдалось плідно попрацювати з запорізькою громадою. Крім того, що журнал «Слово Жінки» був представлений на «Запорізькій Книжковій Толоці», де запорожці змогли познайомитись з незвичайним виданням. У Запоріжжі громадський проект «Слово Жінки» провів низку заходів.

Під час виставки учасниці проекту познайомились з цікавими особистостями з активною життєвою позицією: одна з них Валентина Острогляд, мама 6-х дітей – спадкова повитуха, за 20 років практики вона прийняла більше 700 пологів на дому та поет з Донбасу, хата якого зараз знаходиться на нульовій лінії розмежування – Микола Джміль, який нещодавно видав роман «Атілла». Він їздить Україною з духовними лекціями про любов до ближнього. З ними ми намітили проведення спільних заходів.

Вважаємо, що мета відвідання «Запорізької Книжкової Толоки» досягнута: ми провели всі заплановані заходи, отримали нові зв’язки в інших регіонах України

Подібні поїздки сприяють культурологічному обміну. Вони важливі для індустріальних міст, тому що привертають увагу людей до питань культури, допомагають заглибитися в свою душу. За ці три дні «Запорізька Книжкова толока» мала чимало відвідувачів – очевидно жителі міста не розбалувані такими подіями.

Цьогорічна «Толока» вразила кількістю запрошених гостей і заходів, різноманітністю тем, які піднімалися на них. Такі заходи потрібні задля підвищення культурного рівня містян та налогодження зв’язків між регіонами України задля кращого порозуміння та співпраці.


Автор: Земко Ганна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку