Звіт - Школа журналістики “Інформаційний простір” (“Велика Гаївка”)

Звіт - Школа журналістики “Інформаційний простір” (“Велика Гаївка”)

26 Квітня 2017, Дрогобич

В межах Програми національних обмінів у Дрогобичі працювала Школа лідера та мистецтв в якій навчалися діти з Авдіївки, Дрогобича та Станиці Луганської.

У цій школі діяв факультатив - “журналістика”.

Перед учасниками навчання (факультатив "журналістика"), а це троє дітей із сходу та троє із заходу, стояли чіткі завдання:

підготувати газету “Велика Гаївка”, попрацювати на радіостанції “Твоє Радіо” (підготувати ефір), відзняти відео репортаж про фестиваль “Велика Гаївка” (“Галицька Варта - Галицькі Новини”).

Усі завдання були пов'язані із одним інформаційним приводом -традиційним фестивалем “Велика Гаївка”, що відбувається у Дрогобичі з 2012 року.

Відтак, усі завдання школи були виконані!

Місто отримало чудову великодню газету “Велика Гаївка” (наклад 4000 примірників), було проведено декілька ефірі на “Твоє Радіо” (посилання на відео з радійного ефіру: https://www.youtube.com/watch?v=MiB7k8ov2VE

та відзнято чудовий репортаж про фестиваль “Велика Гаївка” (посилання на сюжет: https://www.youtube.com/watch?v=DsJNmWi8x_g).

І це все зробили діти з різник кутків України!

Діти - учасники фестивалю “Велика Гаївка”, які є представниками різних регіонів, зднали Україну у спільній праці. У проекті “Інформаційний простір” важливою складовою є формування у дітей умінь та навичок, необхідних для збору та обробки інформації, її якісної подачі. І ми вважаємо, що це завдання було виконано!

У підсумку було налагоджено тісні дружні стосунки між учасниками проекту - дітьми зі Сходу та Заходу України.

- Ми познайомили між собою однолітків з різних частин України. Тепер вони друзі. Друзі не стріляють одне в одного. Друзі їдуть у гості, разом ходять в гори, відпочивають біля моря, йдуть за кумів, радіють життю і разом вирішують проблеми, які можуть виникати.

- Діти зі сходу прожили близько двох тижнів в умовах миру, без війни (далі від війни). Вони побачили дещо інший світ. Цей світ дружній, привітний. Ці люди, яких вони зустріли, розуміють їх, поважають, рахуються із ними та чекають у гості.

Дякуємо Вам за підтримку!

Проект реалізується в межах Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Автор: Олег
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку