Звіт - Школа відео, монтажу та кіно (“Велика Гаївка”)

Звіт - Школа відео, монтажу та кіно (“Велика Гаївка”)

26 Квітня 2017, Дрогобич

В межах Програми національних обмінів у Дрогобичі працювала Школа лідера та мистецтв в якій навчалися діти з Авдіївки, Дрогобича та Станиці Луганської. 

До проекту було залучено шестеро дітей - троє з Дрогобича та троє з Авдіївки або Станиці Луганської, які створюватимуть відео-контент про підготовку фестивалю “Велика гаївка” своїми однолітками з Дрогобича та сходу країни. В межах факультативу учасники школи ознайомляться з основами зйомки, монтажу, відвідуватимуть зустрічі з дрогобицькою громадою, братимуть інтерв’ю в дрогобичан, тобто інтегруватимуться в життя міста та відобразять його в результаті своєї роботи.  

У цій школі діяв факультатив - “Школа відео, монтажу та кіно”Метою нашого проекту було - творення спільного контенту, спільна праця однолітків з різних частин України і як наслідок - єднання та формування нового, творчого діалогу.

Ми намагалися сформувати плодовитий грунт для творчої та громадянської співпраці між представниками молодого покоління українців, які проживають у різних куточках України.

Сподіваємося, що нам це вдалося!

Наш проект має за мету не лише реалізувати задум - формування продуктивного ядра молоді на грунті спільного творення фільму про Дрогобича, але й  налагодження тісних зв'язків між громадськими організаціями, які здійснюють свою діяльність у різних частинах України.

Дякуємо Вам за підтримку!

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Фото звіти тут: https://www.facebook.com/VelykaGaivka/

Автор: Олег
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку