Зустрічі у Миколаєві: найкращі практики соціальної роботи

Зустрічі у Миколаєві: найкращі практики соціальної роботи

13 Лютого 2018, Миколаїв

8-10 лютого 2018 р. в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) відбувся візит з м. Києва до м. Миколаєва з метою вивчення досвіду соціальної роботи, зокрема, у сфері охорони здоров’я. 

У рамках візиту відбулися зустрічі з найбільш ефективними представниками неурядового сектору міста та області, які працюють у сфері соціальної роботи. Такими є фонд Миколаївський фонд «Здорова нація», який працює у сфері ВІЛ / СНІД; фонд «Ласка», який працює у сфері загального розвитку громадянського сектору у області; фонд «Мережа людей, що живуть з ВІЛ / СНІД», «БО «Творити добро» та інші. Всі ці організації провадять широку просвітницьку роботу, спрямовану на здоровий образ життя, провадять численні заходи зі збільшення громадської активності та потенціалу громадян залучають волонтерів. Наприклад, на базі центральної обласної бібліотеки за участі фонду «Ласка» створено хаб і коворкінг для НУО, де вони проводять зустрічі та тренінги.

Також у рамках візиту відбулася зустріч з представниками соціальних служб міста та області, під час якої вони могли поділитися своїм досвідом роботи. Як виявилося, деякі державні соціальні служби також розуміють необхідність міжнародної співпраці та проектної діяльності і співпрацюють з НУО. Хоча такий досвід необхідно поширювати та розвивати.

За підсумками візиту, нами розпочато підготовку (розробку) проекту щодо модернізації надання медичних і соціальних послуг людям у складних життєвих обставинах, зокрема, у Первомайському районі.


Автор: Світлана Герасимович
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку