Зустріч УЖГОРОД-ДНІПРО

Зустріч УЖГОРОД-ДНІПРО

17 Травня 2017, Дніпро

12, 13 травня, завдяки Проекту «Містки громадської активності», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у місті Дніпро відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація та ведення груп психологічної самодопомоги для постраждалих від АТО».

хорошилова 1.jpg


Громадську організацію «Закарпаття-Донбас» з Ужгороду приймали партнери з міста Дніпро громадська організація «Сила мабутнього».

Метою цієї зустрічі є розповсюдження практики організації та ведення груп психологічної самодопомоги, як високоефективного способу подолання кризової ситуації, рішенню емоційних проблем та соціальної адаптації. Дуже важливою складовою зустрічі став обмін локальними досвідами окремих спеціалістів та поширення кращих практик серед організацій, що працюють з постраждалими від АТО.

Учасники семінару мали можливість отримати спеціальні знання та навички про сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної допомоги ближньому, через отримання змістовного досвіду у конкретному напрямку організації та ведення груп психологічної самодопомоги для постраждалих від АТО.


Хорошилова 5.jpg

«Бонуси» проекту «Містки громадської активності»  - це обмін досвідом, налагодження нових зв’язків серед організацій громадянського суспільства, обмін професійним досвідом, відчуттями, поглядами, а також можливість охопити широкі кола зацікавлених сторін та організовувати спільні проекти.

«Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії»Автор: Тетяна
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку