Здобуття нового досвіду з соціальних інновацій у Запоріжжі.

Здобуття нового досвіду з соціальних інновацій у Запоріжжі.

13 Вересня 2017, Запоріжжя

08-10 вересня 2017 року в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) відбувся проект, організований ГО «Розвиток громадянського суспільства України» під назвою «Школа соціального підприємництва» в місті Запоріжжя.

Проект об’єднав представників з Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Вінницької, а також підприємців, представників громадських організацій і влади Запорізької області.

Учасники поїздки отримали унікальну можливість ознайомитися з кращими практиками розвитку соціального підприємництва у Запорізькій області та отримати практичні знання щодо об’єднання зусиль ОМС, громадських організацій та підприємців для вирішення нагальних соціальних проблем завдяки діяльності соціальних підприємств (СП).

Також, у ході реалізації проекту було представлено кращий міжнародний та вітчизняний досвід, презентовано підходи до вимірювання соціального впливу СП, оподаткування, фінансування та програми підтримки СП в Україні та багато іншого.

Окрім того, в рамках проекту, учасники відвідали Регіональний фонд  підтримки підприємництва в Запорізькій області, під час якої познайомилися з генеральним директором Фонду Степаненко В.В. та директором Запорізького обласного Бізнес Центру Петрашем Ю.В. Під час зустрічі учасники послухали про роботу Фонду та Бізнес Центру, реалізовані проекти та проекти, які плануються на майбутнє.  Результатом зустрічі стало налагодження співпраці із створення спільного каналу з метою обміну інформацією та ін.

Разом з тим, ході реалізації проекту учасники мали змогу презентувати свої організації, які вони представляють та поділитися власним досвідом в сфері соціального підприємництва під час публічного виступу, який відбувся 08 вересня 2017 року в Комунальному закладі «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької обласної ради. До участі були запрошені громадські діячі Запорізької області, волонтери, держслужбовці, депутатів рад різних рівнів, представники творчої інтелігенції та журналісти. Зустріч супроводжувалася активною дискусією із присутніми щодо стану та розвитку соціального підприємництва в Україні. Публічна зустріч завершилась урочистим врученням сертифікатів.

Так, протягом трьох днів було створено майданчик і започатковано активний діалог між представниками географічно протилежних регіонів щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізовано сучасні взаємні виклики та впливи, а у тривалішій перспективі – можливість підсилити роль соціального бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в Україні.

Насичена триденна навчальна поїздка дозволила учасникам зрозуміти суть соціального підприємництва та отримати практичні навички та інструменти для створення ефективного соціального підприємства.

ГО «Розвиток громадянського суспільства України» щиро вдячна всім підприємствам, їхнім керівникам та працівникам за відкритість, витрачений час та можливість вчитися у вас!

 

 


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку