Запорізькі активісти про візит у Львів

Запорізькі активісти про візит у Львів

16 Березня 2017, Львів, Запоріжжя
З 28 лютого по 2 березня представники громадської організації «Розвиток Громадянського Суспільства України» Ігнатко Борис та Ревка Наталія відвідали місто Львів в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Так, проектом була надана можливість ознайомлення з досвідом реалізації локальних культурних ініціатив, спрямованих на подолання розбіжностей й налагодження співробітництва в умовах культурного розмаїття.
Програма культурного обміну була насиченою, адже приймаюча громадська організація «Центр громадянських ініціатив» мала на меті показати не офіційний, туристичний Львів, а різноманіття форм культурної взаємодії, причому показати чесно й різнобічно: громадські ініціативи, молодіжний центр, освіта, неформальні «модні» місця відпочинку.
Згідно програми візиту, учасники відвідали наступні громадські організації: «Центр культурного менеджменту», «Клуб ділових людей», «Центр громадянських ініціатив», «Розвиток громади» та «Екологія право людина», де мали розмову про впроваджені соціально-культурні проекти та розвиток громадянського суспільства в Україні. Метою зустрічей була співпраця та обмін досвідом між громадськими організаціями та представниками молодіжного сектору.
Окрім того, в рамках Програми відбувся публічний семінар у Вищому професійному училищі № 20 (Широка вулиця, 83, м. Львів) на тему: «Школа громадянської просвіти», де Ігнатко Борис та Ревка Наталія представили основні напрямки та досягнення організації, розповіли про майбутній проект «Школа громадянської просвіти», ділилися успішним досвідом діяльності, напрацьовували інструменти та механізми ефективнішої роботи для втілення громадянських ініціатив, аналізували найвагоміші проблеми розвитку громадянського суспільства. Так, основна мета виступу полягала у тому, щоб закликати учнів до активної позиції в розвитку громадянського суспільства в Україні.
Також, в рамках Програми відбулась зустріч із директором Львівського обласного молодіжного центру Андрієм Ковальським.
Підбиваючи підсумки візиту, слід відмітити, що захід надав унікальну можливість для міжкультурного обміну та діалогу між представниками з різних регіонів України.
Окремо хочеться подякувати за приємну атмосферу та чудову організацію, за яку відповідали Богдан Коваль та Юлія Недзельська з Центру Громадянських Ініціатив.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку