Візит учасника Програми національних обмінів із Чернівецької області до м. Запоріжжя

Візит учасника Програми національних обмінів із Чернівецької області до м. Запоріжжя

5 Лютого 2018, Запоріжжя

З 02 по 04 лютого 2018 року ГО «Розвиток громадянського суспільства України» мала змогу познайомитися та обмінятися досвідом із молодим, але вже доволі досвідченим громадським активістом Парламарчуком Єгеном Вікторовичем, який завітав до нас із Кельменецького району Чернівецької області.

Нагадаємо, що міні-стажування реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Так, в ході стажування, члени ГО «Розвиток громадянського суспільства України» разом із учасником Програми національних обмінів відвідали Туристичний форум - «Презентація туристичного потенціалу Запорізького краю в зимовий період», який відбувся 02 лютого 2018 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. Окрім того, завітали до Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області, комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради, садиб зеленого туризму «AQUAZOO» (с. Петрополь) та «Хутор Петерсона» (с. Червоний Яр), що знаходяться на території Запорізького району Запорізької області. Окрім того, було організовано пізнавальну екскурсію до візитної картки Запорізького краю – острова Хортиці та Запорізької Січі.

Дякуємо Євгену за цікаві питання, діалоги та фотографії! До нових зустрічей!


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку