"Відповідальне споживання" у Києві та Херсоні

"Відповідальне споживання" у Києві та Херсоні

3 Липня 2017, Херсон

В рамках проекту "Відповідальне споживання" відбулося стажування в громадській організації "Україна без сміття" в Києві та зустріч-бесіда про сортування сміття в Херсоні.  

Під час стажування учасниця проекту, Анастасія Климентенко, дізналася багато нового та корисного про сортування взагалі, про діяльність організації. 

Завдяки отриманому досвіду відразу по приїзду в Херсон було проведено зустріч про сортування - Як і навіщо сортувати відходи вдома?  

Під час зустрічі херсонці більше дізналися про сучасну ситуацію в Україні в сфері поводження з твердими побутовими відходами. Учасники розібрали тему, чому та для чого необхідно сортувати сміття. Крім того, довідалися про запропоновані законодавчі рішення проблеми відходів.


Учасники також отримали корисні поради щодо сортування вдома, поділилися власним досвідом роздільного збору відходів. А завдяки організації «Україна без сміття» кожен учасник зустрічі отримав на згадку Легкий посібник для початківців «Правила сортування». 

Якщо ви також хочете почати сортувати відходи, радимо ознайомитися з нашою підбіркою корисних порад

Зустріч відбулася в рамках проекту «Відповідальне споживання». Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії.Автор: Климентенко Анастасія
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку