Відеопоезія як креативний інструмент для міжміської комунікації: досвід міста Кропивницький

Відеопоезія як креативний інструмент для міжміської комунікації: досвід міста Кропивницький

9 Жовтня 2017, Кропивницький
У рамках проекту-візиту “Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград”, що його реалізовувала Урбаністична платформа «Мости до міста» 14-18 вересня 2017 року, було створено урбаністичну відеопоезію соціальної дії. Її автором є учасник візиту Артем Луценко, координатор Мистецької формації "Типовий Поет".
Відеопоезія «Говори зі мною, говори зі мною..» створена за мотивами вірша Юрія Іздрика “Молитва”.

«Урбаністичним тлом відеопоезії є Львів – неочікуваний, не туристичний, з сотнями історій та образів, деталей і кольорів, які провокують до роздумів і переосмислень своїх шляхів, відстаней, битв. Поезія, обрана для візуалізації, резонує сучасним викликам України. Кожен знайде свій кут для перепрочитання і переосмислення. “Говори зі мною, говори зі мною…” – імператив відеопоезії. Говорити – це шлях для порозуміння між людьми з різних куточків України», – розповідає авторка проекту-візиту Ірина Ткаченко. – Завдяки участі у Програмі національних обмінів та Містки громадської активності,було створено арт-продукт, який і поза проектом-візитом продовжуватиме будувати мости між людьми з різних куточків нашої країни».

Це друга відеопоезія з урбаністичним підтекстом, яку створює Артем Луценко в рамках проекту «Мости до міста». Перша відеопоетична стрічка з’явилася навесні і називається «Мости».


Автор: Ірина Ткаченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку