«Різдвяні зустрічі молоді зі сходу»

«Різдвяні зустрічі молоді зі сходу»

16 Січня 2018, Самбір
З 6 по 10 січня БФ "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії" приймав у себе молодь та дітей з міста Волноваха Донецької області.
Метою проекту було об'єднати українське суспільство через ознайомлення молоді східної України із культурою, традиціями та звичаями західної України.

 Усі п'ять днів обміну були дуже насиченими та цікавими для наших гостей зі сходу. Молодь вивчила колядки та щедрівки, познайомилася із західними традиціями святкування Різдва у сім'ї, відвідала цікаві місця Дрогобича, а також сусідніх міст, взяла участь в майстер-класах іконопису та виготовлення Різдвяного ангела, а також познайомилася з місцевою молоддю.
Представники інших місцевих організацій, таких як ГО "Пласт" та школа бойового гопака "Духобор" допомагали проводити заходи для східних гостей. Для нас важливим було залучити до нашої діяльності місцеву громадськість, представників влади та підприємців, а також подолати мовні бар'єри та стереотипи. Ми дуже раді, що діти та молодь з Волновахи повернулись додому повні приємних вражень та натхнення до подальших візитів!
Висловлюємо щиру подяку Програмі національних обмінів!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку