Про доступне житло для ВПО та учасників АТО говорили в Бродах

Про доступне житло для ВПО та учасників АТО говорили в Бродах

1 Лютого 2018, Броди
 Проект по обміну досвідом на тему «Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО», який відбувся з 25 по 28 січня м. Броди Львівської області, який  реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” 

Організатори - ФОП Томілець О.С. з м. Бориспіль Київської області. 

   В рамках проекту «Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО»  в  м. Броди Львівської області, який  реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” з 25  по 28 січня 2018 року відбулися такі заходи:
·         Круглий стіл "Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО» в м. Броди за участю представників влади, громадськості, ВПО, журналістів, місцевих мешканців.
·         Навчально-тренінгова програма , яка включатиме  два  семінари, стратегічну сесію, тренінг "Практичний шлях від "А "до "Я" по земельному та житловому питанню.
         Організаторами проекту виступають ініціативна група з експертів та громадських діячів з м. Бориспіль Київської області (ФОП Томілець О.С.),  та  зацікавлена сторона - ГО «Донбас. Інтеграція» з м. Броди Львівської області.
                   Ми ділилися власним досвідом та напрацюванням , та вважаємо що це діючий практичний механізм, яким можно досягнути спільної мети в болючому питанні землі та доступного житла для ВПО та учасників АТО. Серед якісних показників , що планується досягти це: - налагодження конструктивного діалогу між владою і громадою - сприяння зміцнення потенціалу громади ВПО; - підвищення громадянської освіти у цих питаннях нашої тематики; - обмін успішним досвідом між активними громадянами з інших регіонів України.

Томілець 2.jpg

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку