Трохи про міні-стажування в ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів"

Трохи про міні-стажування в ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів"

16 Лютого 2018, Ужгород
Дівчата були першими, хто відкрив для мене поняття соціального підприємництва. Вони приїздили в Ужгород з тренінгом на цю тему. Вже тоді я мала бізнес-ідею, і дуже хотіла , щоб її реалізація допомогла ГО «Щасливі діти» з фінансуванням еко-проектів для дітей Ужгорода. А коли прослухала тренінг, зрозуміла, що це воно… соціальне підприємство.

Це ідеальний вид бізнесу, бо дозволяє поєднувати такі важливі для мене речі – бізнес-складову, вирішення соціальних проблем, суспільну користь і соціальний вплив. Відтоді почалися пошуки можливостей поглиблювати знання і розвивати ідею. Позаду чимало тренінгів, участь у Школі соціального підприємництва в Львові, яка дозволила мені не просто мріяти, а втілювати задумане – я отримала обладнання для старту проекту.
І, здавалося б, залишилося зовсім мало – запустити виробництво. Однак, не все так просто. Знову з’явилося чимало проблемних моментів, сумнівів, вагань, бо ж хочеться максимальної ефективності і беззбитковості на старті. Словом, стажування у ГО "Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів" було дуже вчасним повторним занурення в тему. І досить таки вирішальним у плані подальшого розвитку. Я мала багато запитань і ключовим було обрання організаційно-правової форми СП. Після тривалої роботи, обговорень, дискусій, ми її таки знайшли . Дякую дівчата! Я вдячна за той допит, який ви мені влаштували, за застереження, побажання, за ваш глибокий аналіз мого проекту і щире бажання допомогти. Це було найціннішим під час стажування. Тепер не так страшно стартапити .

А ще, Ольга КотвицкаяElena Tarasova, ви справжні фанати своєї справи і профі у темі соціального підприємництва. Я вами захоплююся. Програма міні-стажування була дуже насиченою, конструктивною і надзвичайно інформативною. Кожен тренінг - це збалансована суміш теорії і практики. Лиш з вами можна за 3 дні охопити такий об’єм інформації. Дякую вам і до зустрічі на майстер-класі з декорування екоторбинок у творчій майстерні «пТашка».

Автор: Сюзева Людмила
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку