СТАРОВИННІ ТРАДИЦІЇ В СУЧАСНОМУ ЖИТТІ.  КОЛЯДУВАННЯ ВІД ПОКРОВСЬКА ДО КИЄВА

СТАРОВИННІ ТРАДИЦІЇ В СУЧАСНОМУ ЖИТТІ. КОЛЯДУВАННЯ ВІД ПОКРОВСЬКА ДО КИЄВА

10 Січня 2018, Покровськ, Київ

Три неймовірних, цікавих та насичених подіями дні провела наша дружня команда в гостях у громадської організації "МІЙ.ДІМ.ЮА"(м. Київ).<br>

5-7 січня 2018 року відбулась творча зустріч двох колективів: ГО «Імідж-центр Клеопатра» (м. Покровськ) та ГО «Мій.дім.юа» (м. Київ). Головною метою цієї зустрічі 

було налагодження тісних інформаційно-комунікаційних зв'язків української молоді з території проведення антитерористичної операції та з сімей ВПО з географічно-протилежних регіонів України. Створення єдиного культурного простору для ознайомлення з традиціями та обрядами святкування Різдва в Україні; розвивати бажання відроджувати давні традиції та звичаї, прищеплювати любов до пісні, народної творчості, як способу соціалізації дітей та молоді в умовах АТО. Становлення дитячої індивідуальності, творчого самовиявлення в умовах колективної праці.

Програма нашого перебування була дуже насиченою. Ми відвідали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», де відбулася дуже цікава і пізнавальна екскурсія. Провели круглий стіл на тему “Старовинні колядування та щедрування, як новітні форми спільної праці”, де обмінялись досвідом між організаціями, домовились про підтримку культурних зв’язків та збагачення духовного потенціалу. За участю дітей-переселенців пройшов майстер-клас з виготовлення ляльок-оберігів. Напередодні Різдва відбувся показ вистави “Різдвяний вертеп” для сімей ВПО міста Києва. Пощастило нам познайомитися з талановитими та обдарованими вихованцями дитячого фольклорного гурту “Орелі” (м.Київ), які гостинно зустріли нас у Музеї Івана Гончара, заспівали нам колядки та щедрівки, ми з величезним задоволенням приєдналися до талановитої молоді і заспівали разом.

Різдвяні дива трапляються, наші діти привезли додому купу позитивних емоцій, теплі спогади про зустрічі з цікавими людьми.

Висловлюємо велику подяку проекту «Містки громадської активності», який реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.


Автор: Вікторія Дворянчікова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку